Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

DEKORATİF PARKE DOLUM MAKİNASI

Dekoratif parke taşı dolum makinesi 4 ana kısımdan oluşmaktadır.1.kısım kalıp sürme sistemi,2.kısım kalıp doldurma sistemi,3.kısım vibrasyon hattı ve 4.kısım beton hazırlama sistemidir.

Kalıp sürme sistemi operatör tarafından konulan plastik kalıpların dolum kısmına geçirilmesi işlemini yapmaktadır.

Kalıp Doldurma sistemi dozajlama ünitesi ile kalıp için gerekli olan betonu ayarlayarak kalıplara doldurma işlemini yapmaktadır.Tekli veya ikili kalıp doldurma seçeneği mevcuttur.Doldurma Ünitesinin kendi beton bunkeri mavcuttur.Beton Bunkerinin içerisinde harcın donmaması için kullanılan karıştırıcı sistemi mevcuttur.Sistem otomatik olarak çalışmaktadır.

Vibrasyon hattı dolum yapan kalıpların içerisindeki betonun kalıba eşit olarak yayılmasını sağlamaktadır.3 aşamalı olarak vibrasyon kullanılmaktadır.

Beton hazırlama sistemi kullanıcının isteğine göre optimize edilmektedir.Manuel ve tam otomatik sistemler mevcuttur.Sistem için gerekli olan betonun karıştırılmasında kullanılan beton mikseri dolum sisteminin içerisinde bulunan beton bunkerinin üzerinde konumlandırılmakta ve hazırladığı betonu beton bunkerine boşaltmaktadır.

DEKORATİF PARKE TAŞI ÜRETİM MAKİNASI
DEKORATİF PARKE TAŞI ÜRETİM MAKİNASI
TOP