Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Neden ZİM Mühendislik?

  • GENİŞ ÜRÜN GAMI “HER ALANDA BİRLİKTEYİZ “

Şirketimiz 1997 yılında Beton Boru ve Baca Makineleri ile üretimine başlamış olup ilerleyen süreçte Beton Parke ve Blok Makineleri ile ürün gamını geliştirmiştir. Türkiye’nin ilk otomatik sistem ve toplama robotu üreticilerinden olan firmamız, bu alandaki gelişimini tamamlayıp, sektörü daha ileriye taşıyan öncü firma rolünü üstlenmiştir. Geçtiğimiz yıllarda yaptığı AR-GE çalışmaları ile birlikte yerli ve milli olarak ilk DONATI MAKİNESİ tasarımını tamamlayan firmamız, bu alanda da öncü firma olmanın gururunu yaşamaktadır!

Halihazırda 4 kıtada 24 ülkeye Beton Boru ve Baca Makinaları, Beton Parke ve Blok Üretim Makinaları, Beton Üretim Sistemleri ile ilgili tüm ekipman ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tek adresinizdir!

 

  • SATIŞ SONRASI HİZMETLER “ SİZDEN BİRİ GİBİ ”

Satış sonrası süreçte siz değerli müşterilerimizi ailemizden bir parça olarak görmekteyiz ve bu duygu ile birlikte, yükleme planlarının en verimli şekilde çıkarılması için sanal ortamda simule edilmesi, kurulum işlemleri ile ilgili detaylı fizibilite çalışması, operatör için gerekli eğitim ve kullanım kılavuzları gibi bir çok alanda sizden biri gibi çalışıyor ve en iyi başlangıcı yapmanızı sağlıyoruz.

 

  • SERVİS “ KENDİ İŞİMİZ GİBİ”

Gelişmiş arşiv sistemi sayesinde, makinenizin üretim işlemleri boyunca alınan tüm bilgileri ömür boyu dijital ortamda saklayan firmamız, talep ettiğiniz yedek parçayı size en kısa sürede sunabilmektedir. 7 Gün 24 Saat mantığı çalışan servis ekibi sayesinde her hangi bir gecikme yaşamadan işlemlerinize başlanmakta ve üretiminizin aksamasının önüne geçilmektedir.,

Online Temas Sistemi sayesinde otomasyon panelinizle uzaktan erişim gerçeleştirerek, makinenizde bulunan olası sorunların ve hataların tespitini yaparak, sorunların çözümünü sağlamaktayız. Bu teknolojinin aktif kullanımı ile birlikte tasarruf ettiğiniz saatler, sizlere kazanç bizlere mutluluk vermektedir!

 

  • MALZEME KALİTESİ “ HER ZAMAN EN KALİTELİSİ “

Makinelerimizin kalbi niteliğinde görev yapan Hidrolik Sistemlerimizde alman üretimi olan REXROTH ve Amerikan üretimi olan PARKER tercih ediyor ve en verimli çalışma sistemini sizler için dizayn ediyoruz.

Otomasyon sistemlerimizde ise en gelişmiş teknolojileri makinelerimize uygulamamıza imkan veren alman malı SIEMENS ve SCHNEIDER tercih ediyor, özel geliştirilen yazılımlarımız ile birlikte kullanım esnasında gerçekleşebilecek tüm senaryolar için yüzlerce uyarı bilgisine sahip, kullanıcı dostu panelimizi sizlere sunuyoruz.

 

  • KALİTE KONTROL “STANDARTLARI BELİRLEYEN FİRMA ”

Her zaman en iyisini hedefleyen firmamız, en kaliteli komponentleri kullanmanın yanında, Kalite Kontrol departmanımızın üretimimizin her aşamasında sürecin içinde bulunması ile birlikte, kalite standartlarımıza uygun olmayan bir işleme asla izin vermemektedir. 

Makinelerimiz cıvatalı sistem olarak imal ediliyor ve bu bağlantı noktaları CNC İşleme Merkezimizde işlenerek, maksimum hassasiyet ile imalat sürecine dahil oluyor. Bu işlem makinelerin daha stabil, uzun ömürlü ve kalite üretim yaparak çalışmasına imkan sağlıyor!

TOP